Výroba

Sněžka, výrobní družstvo Náchod nabízí ochrannou roušku, viz obr.:

 
Jedná se o bavlněný dvojitý materiál, opakovaně použitelný (lze sterilovat a opakovaně používat) s textilním bavlněným tkalounem.
Cena 45 až 50,- Kč bez DPH /1 ks.
 
UPOZORNĚNÍ PRO UŽIVATELE ROUŠKY.
Před prvním použitím a pro opakované použití roušky laskavě proveďte vhodným způsobem sterilizaci, aby alespoň částečně plnily ochrannou úlohu !

Roušky vyrobené z bavlny relativně rychle navlhnou a stanou se tím snadno prostupnými pro bakterie i viry. Pokud nemáte jinou možnost a tuto roušku použijete, mějte ji nasazenu pouze po nezbytně nutnou dobu a ihned po použití ji dejte do igelitového sáčku, který na uzel zavážete, a následně si vydezinfikujte ruce. Roušku, která je použitá a tím pádem potenciálně infekční, dejte co nejdříve vyprat na 90 °C a poté vyžehlete.Sundavejte roušku odzadu tak, abyste nesahali na roušku rukama víc, než je nutné. Držte ji za tkaničky, vložte do vody a nechte projít varem a pak nechte samovolně vychladnout a ještě vlhkou důkladně přežehlete. Nemusíte kvůli vyvářce pouštět pračku, stejně jako naše babičky vyvařovaly v hrnci - i vy ji dejte do vařící vody na plotnu .Využít lze i UV lampu, popřípadě takzvané horské sluníčko, které v minulosti měl doma téměř každý. Roušku osviťte z každé strany tři minuty.

 
Ing. Pavel WANĚK

OPERATIONS MANAGER

Sněžka, výrobní družstvo Náchod

Jugoslávská 260, 547 48 Náchod, CZ

Mobile Phone: +420 777 798 468

E-mail: pavel.wanek@snezka-na.cz

www.snezka-na.eu

Ke zvyšování operačních a ekonomických výsledků je nezbytné přinášet nové standardy ve stávajících procesech a současně hledat možnosti další. Toto heslo je uplatňováno napříč vedením naší organizace.

Kapacity

Výrobní kapacity Sněžky, výrobního družstva Náchod dosahují 60 000 kusů ušitých výrobků denně. Tento objem výroby nás již po řadu let řadí k předním výrobcům v tomto odvětví.


Výrobky

Naše výrobky mají tolik podob, kolik si zákazník přeje. Spektrum výroby Sněžky, výrobního družstva Náchod je opravdu pestré, od základních verzí v textilním provedení až po složité produkty ze semi-anilinových kůží, ozdobené dekorativním štepem. Pokud si zákazník přeje ozdobit hlavovou opěrku vyšívaným logem, zařídíme i toto.


Strojový park

Pro precizní zhotovení šitého dílu potřebujeme precizní polotovar. Právě takto přesné polotovary sekané i v několika vrstvách nám zajištuje 12 mostových výsekových strojů značky Schön + Sand.

Náš strojový park obsahuje 326 šicích strojů těchto značek: PFAFF, Dürkopp Adler, Brother, Juky. Funkčně se tyto stroje dělí na: šicí automaty, jednojehlové šicí stroje, jednojehlové sloupové šicí stroje, dvoujehlové sloupové šící stroje.


Nástroje

Podle zákazníkem požadovaných tvarů vytváříme nástroje na vysekávání polotovarů ve vlastní modelářské dílně.


Šití

Je pouze hrstka automobilových součástí, které mohou být označeny štítkem "ruční práce". Výrobky Sněžky, výrobního družstva Náchod k této skupině rozhodně patří. Vysoké požadavky na kvalitu výrobků jsou našim pracovníkům průběžně předávány od samého počátku.


Montáž

V tomto výrobním stádiu je montován ušitý obal hlavové opěrky s plastovou výstuhou a kovovými součástmi, které ji později spojují se sedačkou. Takto smontované opěrky jsou připraveny pro našeho zákazníka k procesu pěnění.


Laminace

Je podpůrným procesem programu zpracování kůže, při němž je na kožené předseky, za působení tepla, nalepována molitanová pěna.


Laboratoř

Naším cílem je bezchybný produkt vytvořený z bezchybného materiálu. Jakost vstupního materiálu ověřujeme v naší interní laboratoři, kde provádíme následující testy: propustnost vzduchu, úhel zlomu, měření barvy, pěchovací tvrdost, curling, hořlavost, trvalé a statické protažení, stretch 50N, 100N, hmotnost, pevnost přilnutí, pevnost v tahu a tažnost, tloušťka